chcete nám pomoct?

Projekty tohoto typu jsou finančně velmi náročné. Zvláště, když jde o tak nestandardní obsazení orchestru, jaké použil Stravinskij a které jsme se rozhodli využít i v premiérované skladbě. Žadný stabilní orchestr totiž nedisponuje naráz všemi potřebnými muzikanty, takže je nutné najmout hráče po jednom. Dalšími náklady jsou například pronájmy velké zkušebny, renting chráněného notového meteriálu od zahraničního vydavatele, pronájem a stěhování druhého křídla... a další položky, jejichž součet je nakonec pro leckoho velmi překvapivý.

Považujeme si za čest, že náš projekt získal podporu organizací, jako například švýcarské Nadace Igora Stravinského a Ochranného svazu autorského. Vnímáme to jako potvrzení našeho přesvědčení, že projekt má hlubší smysl. I podpora našich mediálních partnerů je velmi pozitivním signálem.

Nicméně náš rozpočet v tuto chvíli stále ještě není vyrovnaný.

Mecenáši - jednotlivci
Pokud jste také toho názoru, že je podobných projektů zapotřebí, podpořte nás koupí mecenášké vstupenky! Za cenu 4.500 Kč dostanete ke vstupence jako dárek roční předplatné našeho partnerského deníku Lidové noviny. Pokud se necítíte být čtenáři LN, ani nevíte komu byste předplatné mohli darovat, můžete nás podpořit koupí mecenášské vstupenky v ceně 1.200 Kč.
S oběma druhy mecenášských vstupenek získáte nejlepší místa v kostele a také pozvání na VIP koktejlové občerstvení po skončení koncertu na střešní terase kostela.

Korporátní partneři
Partnerům z komerční sféry můžeme nabídnout především propagaci jejich loga a obchodního jména / brandu v rámci zajištěné mediální kampaně, VIP vstupenky na akci a další výhody.
V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Vřelé díky všem našim současným i budoucím partnerům!

patneři
loga parnterů
mediální patneři
loga mediálních partnerů